» Poradna » Ostatní

Psaní doručovací adresy a hesel

Dobrý den,ještě prosím o radu.Zřejmě jsem něco odtlapla a nevím co.Nejdou mi psát u mailu odesílací adresy, ani hesla do přihlášení.Tedy myší tam neudělám tu blikající čárku, která umožňuje psaní.Asi maličkost, ale já nevím.Děkuji.

Odpovědi na otázku

V klientovi nebo přes webové rozhraní ?V notebooku ? Píšeš nové nebo chceš přeposlat či odpovědět ?

Tak se omlouvám,přihlášení do poradny asi pomohlo samo, najednou to jde!Něco sem tam poklepáno a vyřešeno.

Stane se občas i mě v mobilu.