» Poradna » Notebooky

Ps4+notebook

Zdravím mám problém a to že si chci kupovat PS4 ale neměl bych stálý přístup k TV či monitoru.A proto se chci zeptat či mužu propojit PS4 s notebookem přes HDMI ?

Odpovědi na otázku

Ne, drtivá většina notebooků má pouze HDMI výstup, nikoliv vstup.

Ako na toto sa používajú capture karty ktoré stoja 3000+ ale napr. taká Avermedia LGP sa dosť často kazila funkcia nahrávania takže zostal iba ten prenos obrazu a takáto karta sa dá už kúpiť okolo 1000+-

Přes HDMI těžko. Pro přenos obrazu (stream přes lan), lze použít program PS4 Remote Play, který je přímo od Sony.

Ok,díky za radu jen se chci ještě zeptat musí na TV běžet obrazovka PS4 nebo stačí když bude konzole zapnutá zapojená a někdo jiný se bude například koukat na TV?

Co by to mělo za smysl, kdyby musel ten obraz běžet na Tv a zaroveň by běžel někde jinde na Vitě/telefonu/pc? Ne, stačí zaplá PS4, funguje to vcelku obstojně na Vitě na dobré wifi.

ohledně toho bude nejjednodušší zavolat nebo napsat přímo na českou podporu Sony. Oni to musí vědět nejlíp

Kup si notebook Alienware M18x, ten má i HDMI vstup.

To je nějaky trend? Proč chce každy připojovoat zrovna PS4 a zrovna k notasu? Ten samy stupidní dotaz tu byl minimálně 3x za poslední 3 měsíce

mám NTB, PC, PS4 a velko smartku, ale to neznamená, že si budu kupovat další TV, když PSko mohu pustit na NTB (PC mám na TV)

Treba se nekdo chce pripojit v praci. A tahat monitor neni idealni ze?

Měl jsem stejný problém ,a nedávno jsem objevil programy "PS4 Remote Play" - Ten je pouze pro win 8 a 10 ,ale je originál od Sonyhttps://remoteplay.dl.playstation.net/remoteplay/lang/en/index.... A pak je ještě nový program " Remote play PC Free" (který používám já ,jelikož mám v notbooku win7 ) https://tmacdev.com/forum/files/file/4-remote... Na těchto stránkách se musíte zaregistrovat a stáhnete Free verzi . Jinak je podmínkou mít doma domácí wifi síť a propojíte notebook ps4 bezdrátově.Pak se musí k Noteboooku do USB zapojit Ps4 Dualshock ovladač a hrajete Oppravdu to funguje já takhle hraju NHL 17 kde jsou potřebné milisekundy k hraní , Samozřejmě záleží na rychlosti sítě. Ještě bych chtěl nějak zjistit jestli je možné propojit PC -PS4 LAN kabelem kde by přenos byl rychlejší a navíc bych mohl vzít PS4 na chalupu kde nemáme TV s HDMI.

Zdravím prosim Vas poradte mi nekdo segra si koupila PS4 a ma hru dark Souls 2,a ja mam notebook,muzu s ni hrat multiplayer lze to nejak propojit aby to slo diky

Skusal som to cez ten remote play a slo mi to az do konca az nato ze my nevidohilo obrazovku na ps4 ale dalsiu ikonu ze aby som sa manualne prihlasil a nejake 8-miestne cislo to pytalo a neviem de ho najdem