» Poradna » Ostatní

Ps4

zdravím mám dotaz já mám PS4 slim 500Gb a když hraju tak mám ve hře takové zrněni grafiky zkoušel jsem tovární nastavení ale nepomohlo to tak jestli to nemůže být třeba televizí nebo něčím jiným díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Máš to připojené přes HDMI?

ano mám i jiný kabel hdmi jsem zkoušel a nic

Skus pripojit k inej TV.

Taky nepomohlo ale asi přemýšlím že si koupím Ps4 pro a snad ten problém to vyřeší

Jo, to je moc pekne "reseni". Sranda bude, az to nezafunguje (a bude treba vadny ten HDMI kabel). :o)))

A v jaké hře? Ve všech? Dost často to je prostě gradient nějaký GI mapy pod. Specificky třeba v RDR2 to jde brutálně vidět...

Třeba v rdr 2 to nedělá nedělá to i god ale dělá to v gta 5 ac Black flack