» Poradna » Mobily

Ps4

Dobrý den,Mám otázku máme dvou patrový barák a jeden PS4 pro dole v obýváku, starší syn chce hrát u sebe v pokoji a mladší (nemá v pokoji televizi, regulace hraní atd.) Ale nechce se nám PS4 stále přepojovat a přepojovat z jedné tv do druhé, je nějak možné mít například ps dole v obýváku a hrát v pokoji nahoře a obraz mit na tv?

Odpovědi na otázku

Ani ne, leda druha PS4. Neni lepsi mit druhou napr v obyvaku (kdyz je hlidane hrani)?

Je o to že druhý mladší hraje dole ,přijde mi zbytečné kupovat další PlayStation 4 pro 😁

Přesně na tohle bylo určeno Playstation TV ale jestly se to dá ještě sehnat netuším. Moc velkej úspěch to nemělo.

A natáhnout HDMI dolů by nešlo 😀?

Nekteri nechteji tahat ani UTP a ty bys tahal rovnou HDMI... ano slo, ale otazka jestli je to rozumne reseni... Znam jednoho blazna ktery ma doma byt doslova omotanej HDMI kableama, pricemz cele to slo resit podstatne jednoduseji a levneji :)

mohl bych to natáhnout přes husí krky, jen jestli dosáhne ovladač

Tak snad sam uznate ze to je nesmysl

Jestli je v tom pokoji i nějaký počítač, lze využít funkci Remote Play https://www.playstation.com/cs-cz/explore/ps4/feature... Ale pozor, ta vysokorychlostní domácí síť tam není pro nic za nic. Pokud to máte v plánu tahat přes wifi, ještě se rádi vrátite k přenášení konzole.

Tady se dá sehnat playstation tvhttps://www.sbazar.cz/Tygrys2005/detail/5661929...