» Poradna » Web a internet

PS4

Neví někdo o PlayStation 4 do 4000 KČ nebo o trošku dražší ? Děkuji

Odpovědi na otázku

Projdi si bazary...

A mám si to koupit z bazaru nebo při platit a koupit to origo ?

To je na tobě...jsi snad svéprávný, ne? Důsledky obojího snad umíš uvážit sám.

Co mysliš že je lepší a bezpečnější?

Při koupi z bazaru už nebudeš mít s velkou pravděpodobností záruční dobu a můžeš narazit na podvodníka. Při koupi z obchodu můžeš narazit na vadný kus, ale bude to dražší. A je toho všeho víc. Je to prostě na tobě.

vzit si gumu

Škoda, že to jeho taťka neudělal. Už podle pokusu rozhodit layout stránky pokusem o nesmyslně dlouhý nick.