» Poradna » Ostatní

PS4 vs Philips tv 140cm 4 K vs Panasonic 164 cm 4K

Zdravím, TV moc nerozumím. Pár info zde: od zdi budu sedět 3,5-4 m. Na tv si občas zahraju na konzoli PS4. Připojení nemám žádné HD jen obyč kabelovku, ale převážně by měla sloužit na filmy. Proto jsem si koupil domácí kino ( http://domaci-kina.heureka.cz/philips-htb5580g/specifik... ) . Nejdříve jsem počítal s TV od Philipsu proto i kino stejné značky. Rád si nechám poradit.1. http://televize.heureka.cz/philips-55pus7809/2. http://televize.heureka.cz/panasonic-tx-65cx410e/

Odpovědi na otázku

Až takový cenový rozdíl? Jaký je rozpočet?

Rozpočet... já nevím za 140 prostě 25 dám. Je to ve 4K. A taky jsem ochotný dát 43 000 za 164 cm... V datartu mi nabízeli 140 cm od samsungu ale už SUHD za 50 000. To bych nedal, tak já nevím těch 40 000 asi +-. Ani nevím jestli 140 nebo 164 . Ale na tu vzdálenost by asi nebyla od věci ta 164 cm.

Neřeším tady hlavně velikost obrazovky i když je to taky podstatné. Ale jde mi taky o to, že když připojím PS4 a chci hrát třeba GTA5 online jestli nebude odezva nějak vadit při hraní. Nevím jak to poznat. Možná tu má někdo stejnou TV. Ani nevím jestli třeba využiju ty funkce co tv nabízí sám ani nevím co 90 % těch funkcí znamená. 4K bych chtěl proto, že v budoucnu bude toho víc a víc.

Odezva ti nebude nijak vadit, vybírej podle velikosti obrazovky, za tu cenu určitě vem Smart TV se 4k

jak jsem kupoval to kino tak jsem se bavil s nějakým technikem co tomu prý rozumí, a tvrdil mi, že 4K není moc vhodné na hraní např. pro PS4. A zase v datartu mi říkal, že to je jedno pokud nehraju online. Asi půjdu do tej 164 no ... Jedu se teď podívat ještě někde do ostravy

4K TV je bez 4K obsahu (který dnes prakticky žádný není) naprosto zbytečná a ještě dlouho bude, tudíž raději kvalitní FullHD a za pár let pak třeba nějakou 4K OLED TV.

Tak pokud je životnost TV třeba 2-3 roky tak asi ano. ( nejdříve fullHD a jak odejde za 2-3 roky tak 4 K ). Ale zase když jsou lidi ochotni za tv zaplatit třeba 50 000 nechce se mi věřit že to odejde tak rychle.

bylo by záhodné probrat na nějakém PS4 diskuzním fóru, jak se chová se 4K televizí - zda třeba video výstup PS4 není jen 1920x1080 s tím, že si to televize upscaluje na 4K. Totéž, jak je to s online hraním.

Zkusím pohledat někde no.

zkus se zeptat tu:http://forum.doupe.zive.cz/forum-514/Konzole.html

Kvůli PS4 kupovat 4K TV to nebude dobrej nápad

Nekupuju kvůli PS4 4K TV. Hraju jenom občas, ale občas si pozveš kámoše a chcete pochlastat a zahrát si něco na pořádné telce. A jde o to, že každý tvrdí něco jiného jednou že to je v pohodě jednou že ne. Jde mi o to, že jak zapnu to GTA nebo cokoliv jiného jestli na té TV bude v pořádku. Upřímně nikdy jsem tak velkou TV neviděl v akci s PS4 nikdy jsem na tak velké TV nesledoval film třeba ve 3D, nevím co očekávat. Zatím se tu nikdo nijak k té televizi nevyjádřil. Jestli by do ní za ty prachy šli nebo ne. S tím že bych si občas zahrál na PS4. Už fakt nevím jak to vysvětlit :D

ja mam 50" Full HD a PS4 nema problem, s tvou mit taky nebude, bud si zdela televize z 0 full hd bodu 4 takze to bude vypadat jako vys mel jen Full HD nebo sem nekde cetl ze mivaj i neco jako antialiasing pri prevodu takze by to vypadalo ve vysledku lip jak na full hd ale co je na tom pravdy nevim, kazdopadne problem mit nebude, 4K vyuzijes mozna tak za 3 roky, 3D si zapnes parkrat a uz to nezapnes protoze to stoji za hov*no