» Poradna » Ostatní

Ps4 slim

Ahoj! Mám problém se svým ps4 slim.Jak to obvykle bývá, tak 2 měsíce po záruce se něco porouchalo. Otázka je co.Popis problému: Hrál jsem a z ničeho nic se ps4 vypl. Tak sem ho znovu zapl a při zapínání probíhala kontrola úložiště. Na 27% to napsalo, že je třeba aktualizovat software pomocí usb. To nešlo, tak jsem zvolil variantu hard resetu.Po hard resetu se choval ps jak kdyby byl zahlcen disk. Načítání nekonečné a někdy hra i crashnula a spadl celý ps.Zkusil jsem tedy 2x přepsat disk ale beze změny.Druhý den se ps zapíná klidně i 5-10minut a po zapnutí se dokonce i v hlavním menu zasekne a opět spadne. Nevíte, čím by to mohlo být?Mám osobní podezření, ale chci znát i váš názor a rady/tipy.Díky

Odpovědi na otázku

... můj tip na chybný hard disk. Ale výměna je jednoduchá a v případě potřeby tam jde dát i SSD disk. Mám vyzkoušeno a rychlost načítání je o pěkný kus jinde. Jak provést výměnu HDD je přímo napsáno na stránkách PS. Jsou tam k dispozici i ovladače pro instalaci při výměně HDD. Výměnu zvládne každý aspoň trošku zručný člověk.

Díky. Akorád si potvrdil mou teorii.Nový HDD už jsem objednal. Tak, snad to bude ono.Díky