» Poradna » Ostatní

Ps4 share play

Ahoj, poridila jsem si na PS4 Far Cry 5 . Pritel ma PS4 take, chteli jsme zapnout share play, ale problem je ze kdyz share play zahajime pise mi to presne: „hra nebyla vydana ve vasi zemi nebo v regionu”. A nemuzeme nic, mame i stejne nastaveny region v cesku. Budu moc rada za kazdou radu ci zkusenost.

Odpovědi na otázku

„hra nebyla vydana ve vasi zemi nebo v regionu” ... není nic o tom že máte rozdílně nastavené regiony. Share Play má regionální omezení.