» Poradna » Ostatní

PS4 Pro krabice

Dobrý večer, mám velmi retardovanou otázku. Nevíte někdo kde by se dala koupit nebo prostě sehnat krabice od PS4 PRO? V září jsem si tu ps4 pro kupoval ale místo normální modré sony krabice tam byla jen ta vnitřní čistě bílá. Nějak mě to nevadilo, protože ta konzole a všechno k ní tam bylo, ale poslední dobou mě to irituje, protože si rád vystavuju některé krabice (od switche, figurek a jinak kolektorek her). Předem díky

Odpovědi na otázku

Asi ti nepomohu, tuhle krabici nemám. Kolik bys dal za krabici od MSI RTX2080Ti? ☺

Nevadí, hádám že mám prostě smůlu. A welp, kdyby se mi stalo tohle s tou kartou, tak do 500 za tu krabici klidně dám, jenže nepotřebuju krabici od karty kterou nemám, takže promiň

dej si inzerát nebo se pozeptej v nějaké PS komunitě, či třeba na FB ne? Od čeho ty sítě jsou?

Inzerát mě nenapadl, díky moc. A PS komunity jsem na fb už zkoušel. A buď to jsou ty krabice poškozené, lidi se jich nechtějí vzdát, nebo za ně chtějí debilně velké sumy. Tak či tak díky za radu

A co kdybys to udělal následovně. Koupíš další PS4 a pak jej vrátíš ve 14denní lhůtě. Zpátky jim to dáš v té bílé krabici a modrou si necháš. Řekneš jim, že krabice neskladuješ a že jsi ji už vyhodil. Oni si strhnou nějakou tu stovku za nekompletní balení a ty budeš mít svoji vysněnou krabici. ☺