» Poradna » Ostatní

Ps4 při hře se rozsvítí červeně pak se vypne

Potřebuju poradit s ps4 chvilku hraju po chvilce se rozsvítí červeně a vypne se. Už sme ho celý rozmontovali vydali z něj prach a dělá to stejně.

Odpovědi na otázku

Pokud je v záruce reklamovat.Pokud ne tak sběrný dvůr.

Takže dát na vhodné místo nebo vyčistit nebo je KO vizBohužel červené světlo znamená, že se PS4 přehřál a z bezpečnostních důvodů vypnul. V některých případech je možné, že systém necháte vychladnout a jakmile se ochladí, můžete jej normálně spustit. V jiných může přehřátí již způsobit trvalé poškození systému.Abyste zabránili přehřátí, ujistěte se, že je PS4 vždy v dobře větraném prostoru. Vyhněte se položení PS4 na koberce a pokud je to možné, udržujte jej na poličce nebo stole. Je to dobrý nápad pravidelně otevírat systém a čistit veškerý prach, který může blokovat i ventilátory.Také by mohlo pomoc PS4 rozebrat a vyčistit od prachu.