» Poradna » Ostatní

Ps4-philips | střídavé sekání obrazu

Zdravím, Zhruba před týdnem mi odešla moje stará TV která mi doslova zhasla před očima.. Byl jsem tedy nucen pořídit si televizi novou. Zvolil jsem televizi Philips 4K UHD, mám však původní ps4 nikoliv pro.. Obraz krásný, všechno v pohodě.. Problem je v tom, že se mi střídavě seká obraz. Někdy to jede krásně plynule, někdy se to kouše tak až je to vskutku nekoukatelne. Koupil bych si PS pro ale obavám se, že zanedlouho vyjde něco nového a nerad bych za půl roku kupoval znovu. Po týdnu přecházení tohoto problému, snažení se všelijak TV i Ps prenastavit a taky poslouchaní hanlívych výroků od svých spoluhráčů jsem dospěl do bodu, kdy mám chuť se zvednout a tu televizi proskočit. Ano pravda, jsem trochu při těle.. Ale do té 108 bych se ještě nějak nasoukal. Každopádně bych potřeboval nějakého pověstného rytíře v blyštivé zbroji který by mi vytáhl trn z paty. Kdyby se někdo s něčím podobným potkal nebo věděl jak tento problem vyřešit dejte prosím vědět, já už jsem zoufalý.. -_-Předem díky.

Odpovědi na otázku

Tak to vypadá, že se s tím budu muset naučit žít.. 😢 😂

Pokud jsi ji kupoval prez internet tak vyuzit lhutu na vraceni pokud ne tak smula. Nech me hadat, je to Philips s AndroidTV? 🙂

Philips to je a o android TV nic nevím 😂 Vyměnit televizi by nebyl problem. Radši bych to však nějakým způsobem dal dokupy. Obraz má úžasný a take si celkem ujizdim na funkci ambilight. 🤩 Vážně to nejde nějak nastavit? Nebo co já vím.. Přijde mi divné, že to proste neprelouska obyčejnou ps4ku. K čemu to potom je? 😂🤣 Já televizím vůbec nerozumím. Někde jsem ale četl, že borec to nějak prenastavil a kdo chtěl jeho nastavení měl mu napsat.. Byli podtim odpovědi ze to vážně funguje.. Borec však nebyl 3 měsíce aktivní a odpovědi jsem se nedočkal.. 😢😂😂🤣 Myslíš tedy, že s tím nic neudělám? 🤔

Koukam ze to bude slozity. Pro zacatek napis alespon model TV. Muzes skusit ruzna nastaveni obrazu, prepnuti do game modu.AndroidTV jsem zminil proto ze nejake zkusenosti v kombinaci s Philipsem mam a nefunguje to moc dobre 😉

Jsem fakt úplná lopata co se televizí týče.. Jedná se o 43PUS6262/12. V obchodě vypadal ten obraz vážně super a k tomu to podsvícení vzadu.. Něco mi říkalo, že ji musím mít.. To jsem však netušil co to bude tropit za zvrácenosti. 🤷🏿‍♂️😂

Ok, tak jeden prusvih vylocen (Androidtv). Zkus tedy v nastaveni obrazu zvolit rezim PC/Hra. Je mi dost divne aby se obraz na HDMI skubal.

Herní režim mám nastavený, a celkově v tom nastavení jsem už vyzkoušel snad úplně všechno. Taky jsem se s tím ještě nesetkal ani nikdo z těch kterých jsem se ptal. Zjistil jsem, ze známý má stejnou TV. Zkusím tedy jestli to bude dělat i na ní. Pakliže ano, tak zkusím ještě vypůjčené ps. Každopádně ti díky za snahu. Dam pak vědět jak cely pokus dopadl.. 😂😂🤣

Nejspíše tě to pobaví, ale svěřil jsem se se svým problémem známému z prodejny kde jsem to kupoval.. v zápětí u mě zvonil s novým modelem android TV. Nejprve jsem se vyděsil, nicméně teď všechno šlape na jedničku. 😂😂😂😂

A mozno aj ten philips stacilo vybrat z hdmi 1 a dat do 2 alebo 3

No vidis ja mam obracenou zkusenost, za ATV na televizich nejen Philips, je docela solidni pruser. No tak hlavne at slouzi. Alespon aplikaci je tam vice nez pro bezny Smart Philpise ;)

No seka aj hdmi lebo z ps4 ide 1080 a telka to musi prepocitavat na 4k. A este 4k s 50Hz tiez urobi svoje

Jasne ze nasvietena tv s 4k videom v obchode vyzera super

Když říkám, že jsem zkoušel všechno tak jsem vskutku zkusil i prohodit porty. 😂😂😂 Abych to uzavřel, TV mám jinou problem vyřešen. Díky a Zdar! 😂

Aj vypnut uhd podla manualu?

Vypnul jsem ho bez manuálu. 😂 To už je teď fuk, to svinstvo už si odvezli z domu.

Treba skusit vypnut ultra hd na hdmi navod strana 39