» Poradna » Ostatní

Ps4 network

Dobrý den, vlastním ps4 2 roky. Najednou se mi vyskytl problém. Nemohu se přihlásit k PS4 NETWORK. Pokaždé mi to napíše Error NP-40831-6 tuto chybu mám už 2 týdny. Prosím o radu, předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Já ti poradím. Kontaktuj podporu Sony a nahlaš chybu.

Mám tuto chybu np-40831-6 co mám dělat

Ahoj, už si problém nějak vyřešil? Slal se mi ten samý.

Ahoj stalo se mi to samé s PSkem nehnu, zkoušel sem restartovat obnovovat dávat do továrního nastavení nic nepomohlo. Ještě musím přiznat jednu věc chtěl jsem upravit údaje o platební kartě a zapoměl heslo, tak sme několikrát zkusili co používáme, a potom se objevil tento problém, ale zatím mi nepřišel žádný email o zablokování účtu tak nevím jestli to s tím může souviset.

Mám nové ps4 a stejný problém. Zajímavé je, že přes hotspot to jede, ale pevnou ani tuk

Stalo se mi uplne to same, vyresil jste to nejak?

Dobry den, ps4 mi hlasi chybu u prihlaseni NP-40831-6 jak se toho zbavim ? dekuji