» Poradna » Ostatní

PS4 nebo verze pro? Zkušenosti

Ahoj, rozhoduji o koupi konzole, ale nevím která se mi aktuálně vypaltí, zajímají mě praktické zkušenosti. Zatím bych byl schopný hrát jen v FHD rozlišení, na 4k upgradovat tv zatím nechci, tak se chci zeptat jestli se pozná lepší výkon ve FHD hraní na ps4 pro nebo zatím koupit ps4 a pak upradovat na lepší verzi. Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Vyplatí znamená, že vám to bude vydělávat.To jestli hra běží FullHD je o vývojáři té hry a nejen konzolí , nebo televizi. A mnohé hry nejdou FullHD ani na Ps4pro

Ne všechno musíte přepočítávat na peníze.Prčo by se něco co nevydělává nemohlo vyplatit. V tomto případě jde o herní zážitek který může ta dražřší verze poskytnout lepší. Otázka zda je o tolik lepší a zda to bude mít pro tazatele kýžený přínos. To musí posoudit sám, já bych třeba herní zážitek neměl dobrý na žádné konzoli. Graficky jsou oproti PC dost pozadu, nemají dostatečný výkon ani na to FullHD, natož 4k.