» Poradna » Ostatní

PS4 a televize

Zdravím, potřeboval bych poradit. Před pár dny jsem si pořídil novou TV, s větší úhlopříčkou a 4K rozlišením. Problém je, že snad u všech her se změnilo “rozhlížení”. Mám pocit jako by pohyby páčkou nebyly sláděné s TV, ale jako by TV byla pozadu. Například CoD WW2 se takhle po internetu fakt nedá hrát. Další poněkud divný problém je, že jsem předtím hrál asi 2 dny Kingdom Come na staré TV, kde hra běžela hezky plynule, na nové TV však plynule nebězí, ani reinstalace nepomohla. Neměl někdo podobné problémy nebo nemá nějakou radu? Moc děkuji za jakoukoliv pomoc. :)

Odpovědi na otázku

Zeby input lag? Zkus prepnout TV do Game/PC modu

Bohužel se těchto věcech příliž nevyznám, mohl bys mi poradit jak na to? Díky moc.

Pokud to nenajdes intuitivne v menu (neco jako rezim televize) tak je na case otevrit manual 😉

Dobře, díky moc.