» Poradna » Web a internet

Ps3

Zdravím mám takovou prosbu sem v tom novej jde hrát ps3 bez internetu když mám hry koupené na CD

Odpovědi na otázku

Ano Playstation 3 jde provozovat zcela bez internetu, hry koupíš na BluRay a profil se vytvoří lokální.Tato konzole ale vznikala už v dobách internetových a hodně her má hodně různých patchů.Takže ty základní verze her na disku nemusí fungovat úplně ok.ale nechci strašit, není to tak u každého titulu.

Dobře děkuji a je možné se nějak připojit na ps3 přes mobilní data je to nějak možné ?

Chce to 4G/5G modem, který má výstup na RJ45 konektor, je to klasicky síťový/ethernetový kabel, ten poté připojíš k PS3.Modem koupíš u operátorů, ale třeba i v Alze.

Ano například v mobilním telefonu vytvořit WiFi hotspot a následně připojit ps3 na WiFi vytvořenou telefonem