» Poradna » Počítačové sítě

PS3 sekání

Dobrý den. Mám problém se svým PS3 při hraní her jako např. FIFA 16, FIFA STREET občas i NHL 15, PES 16 a Call of Duty Black Ops 2 se mi hry hodně sekají a kolikrát se sekne celý PS3. Ostatni hry jako GTA 5, Call of Duty MW3, Need For Speed se nesekaji vubec. Nevíte co by to mohlo být? Zda neodchází mechanika nebo leaser ? Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

-záloha > reset do továrního nastavení > aktualizace > seká > servis\vyhodit podle stavu konzole

Dobry den, mam problem s ps3. Pri zapnuti se mi nactou titulky a po te se to cele sekne. Resetoval jsem to i konfiguraci 3x provedl ale porad v te same casti se to sekne. Prosim o odpoved, diky