» Poradna » Ostatní

Ps3-problém

Když jsem zapla ps3 tak vyskočila obrazovka s tímto nápisem:The system was not turned off properly the last time it was used ps3.Neví někdo jak mám pokračovat?Je to rozbité?

Odpovědi na otázku

google překladač přeloží a samotný google poradí, googluj

A nevypsal ti tam také, že se bude systém restartovat a pokusí se obnovit file system? To se čas od času může stát. Např. při vyhození pojistek atp. Mělo by to zabrat pár minut a PSko je znovu funkční.

Má ten mínus nějaké opodstatnění?

- Pokud tam jsou možnosti, jde tam vybrat něco jako opravit, nebo tak něco- Pokud se to nepovede, tak servis