» Poradna » Ostatní

Ps3 problém s hrou, rozdvojeny obraz

Dobrý den, moc prosím o raduMám půjčeny playstation 3,koupil jsem si repasovanou hru Call of duty Black ops. Ps3 hraju přes TV. Hra se načetla, spustil jsem ji a obraz na televizi byl rozpůlený na dvakrát. Dva stejný obrazy pod sebou, jakoby to bylo pro dva hráče. Ale hrál jeden a co bylo nahoře bylo i dole. Ostatní hry fungují dobře, ale tohle netuším, čím to je. Může to být tím, že není nová ale repasovana?? Prosím o jakékoliv rady. Děkuji

Odpovědi na otázku

Pak máš zapnutej stereoscopic 3D režim.COD:BO ho na PS3 podporovala.https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_... V nastavení hry by to mělo jít vypnout, popřípadě v nastavení PS3.