PS3 HDMI Help

Zdravym koupil jsem si Playstation 3 a mam problem vsechno funguje jak ma mam LCD televizor LG z podporou HDMI az 1080i koupil jsem si PS3 HDMI kabel zapojil vsechno slape jenom mam problem kdyz spustim nakou hru tak mi LCD obrazovka hodi no signal a jsem na cerne obrazovce musim vypnout TV a opet zapnout pak obraz naskoci a bezi perfektne jenom chci nakou radu abych nemusel porad vypinat a zapinat Tv jelikoz to neni dobre

Odpovědi na otázku

Zdravim měl bych dotaz mám ps3 a chci ho připojit k lcd monitoru asus vw222 přes redukci HDMI na DVI někde sem četl že monitor musí mít HDCP to mám a ať zkouším co zkouším měnit nastavení tak furt mi to píše OUT OF RANGE takže jestli by jste věděli co s tím tak mi prosím napište na můj email

HDCP ochranu treba na prehrávanie oficiálnych blu-ray diskov,inak nieje potrebná na pripojenie cez HDMI,skôr bude problém v podporovanom natívnom rozlíšení monitora a podporou rozlíšení na výstupe z PS3