» Poradna » Ostatní

PS3 Fat nebo XBox 360 Arcade

Nazdárek. Kterou Herní konzoli by ste mi doporučili, PS3 FAT nebo XBox 360 Arcade, a proč? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Na tohle ti nikdo tady odpovídat nebude. Každá konzole ma své exkluzivní tituly a podle nich se rozhodni. Jestli nemáš žádného předchůdce, tak si vyzkoušej ovladače. Hotovo. Jestli to je pokus o flame, tak špatný pokus ...

Konzoli doma nemám a začal jsem přemýšlet o jednej z tadytěch dvou. Chtěl bych hlavně hrát Red Dead Redemption. Nechci rozpoutat hádku, ale aby majitelé těchto konzolí napsali proč je pro ně dobrá.

Zase takový zbytečný dotaz - hádku možná rozpoutáš, možná ne. Ale - majitelé PS3 Ti budou doporučovat péesko, majitelé XBOX 360 budou zase vehementně cpát svoji konzoli. Málo lidí má obě značky a když už je má, tak téměř na sto procent nemá pro obě stejné tituly. Takže rada - zkus si u kamarádů obě konzole (určitě je někteří mají) pokud možné se stejnými tituly (jsou takové) a uvidíš, co Ti lépe sedne.

Ahoj ,předpokládám, že se rozhoduješ mezi "jetýma" konzolema.Potom bych spíš bral PS3. Měl jsem PS3 slim a stále mám ve skříni Xbox 360 a řekl bych že herní zážitek je dost stejný. U jetého Xboxu, ale pozor na rok výroby. Ty opravdu staré měli zásadní závady. Pogoogli si red ring of dead. Osobně bych ale dnes už bral jen PS4 nebo Xbox one.Za ty dnešní ceny ...

Na stránce konzoleahry.cz se rozhoduju mezi PS3 Fat nabo XBox 360 Arcade.

Stejný problém je i u Fat PS3. Slim jsou v pohodě, ale Fat je v dnešní době už asi skoro loterie.

ani jedno, bud PS3 Slim nebo Xbox 360 E, ostatni jsou dost spatne