» Poradna » Web a internet

PS3 error code 80710016

Mel bych dotaz na ps3 mi z niceho nic prestal fungovat internet.. pise mi to vyse uvedeny kod. Je to neco ze muj PS3 je v offline rezimu pritom normanlne na nem muzu surfovat. A proto se ptam vas nemate s tim nekdo zkusenosti? Dekuju

Odpovědi na otázku

Ahoj, děla mi to uplně to stejné...přišel si už na to? diky

Zde:www.playstation.com/cs-cz/get-help/help-library/error-codes/80710016/

dik

Mam ten samej problem .... Na internetu muzu surfovat ale nemuzu se prihlasit do PSN nevite nekdo kde je chyba a co s tim mam delat ??

Mám taky tento problém, už druhý den z ničeho nic píše při přihlášení error 80710016, na počítači se taky nemůžu přihlásit na stránce playstation, díky za každou radu.

Hello ,, to je ok to proto že dělají udržbu,, z 1 první věci ,,,,,ta druha je že poskytovatel vašeho int, má problém se server,, a tím se nemužete přihlásit do vašeho PSN učtu Ps3,, mužete též raboot obnovit ps3 tak že pujdete do nastaveni a zadate raboot default ps3 pozor at se nezmažete vše co mate na disku proto vybrat jen obnovit,, dál vyběrem uživatelem kdo se přihlašuje do vaš-ps3 zmažte ho pozor ne učet jen uživatel vypnout od site vypnout router vse na par minut pak zadat opět přihlašováni + uživatel ,, JÁ SEM UŽ NEMOHL PROTOŽE MĚ TO UŽ VAŽNĚ SRALO DO MĚSICE 3-4 POŘAD HLAŠKA 80710016 cosem mohl jen sarfing po in,, ani youtube samo nešel UDĚLAL SEM SITO PRAVĚ TAK A MAM KLID,, coje uplně best je že si zavoláte na poskytovatele vašeho int,a říct tento problem přimo konkrétní serv playstation official web,,ještě něco jestli chcete volat přímo 538 890 078 plastation službu cz.hodně štěsti já volal od rána počkáte 5 min pak vám jen oznámy vydrž te atd,, no pak vám to zavěsí !!!!!!

Ahoj všem,Aktuálně intenzivně řeším uvedeny problem.Standardně jsem ukončil hraní, opětovné připojení mi, ale už neslo.Automaticky mne to odhlásilo a zpátky už nic jiného než hláska s kódem 80710016.Běžné lze serfovat přes Playstation, tz připojen je.Ale do PSN se nemůžu dostat.Vyzkoušel jsem hotspot přes mobilní internet a připojení fungovalo.Ma někdo řešení dle kterého lze vše rozhýbat?Výše uvedené jsem částečně zkoušel, ale bez úspěchu, resp to jak je to popsáno mi úplně nedává logiku.Díky za vás časH

Ahoj, prosímtě vyřešils to? Mám teď stejný problém a nevím co s tímŘíkám si jestli to PS nedělá schválně, aby lidi koupili novější verzi ....

Potřebujete veřejnou IP od vašeho ISP. Je to demence PlayStation.