» Poradna » Web a internet

PS3 Error - nejde se přihlásit

Dobrý den mám otázku co mám dělat když se chci přihlásit na ps3 tak mi to napíše tohle ,,An error occurred .You have been signed out of PSN(80710016) " Pochopil jsem že se musím přihlásit na ps store na tabletu. Tak jsem se zkusil přihlásit přes svůj internet a nepustilo mě to na ps store a napsalo to to ,, The PlayStation is not curretly not available. You can learn about PlayStation network content and services at PlayStationNetwork.com'' a tak jsem to zkusil internet od nejmenované firmy stránka se načetla a já jsem se zkusil přihlásit a napsalo mi to tohle,,To sign in, an update of your account information is required. An e-mail message with instructions has been sent to adysabab@gmail.com. It may take up to 24 hours to receive this message."A já se ptám co mám dělat abych se mohl přihlásit? Děkuji za všechy rady//upřesněn název z "Error"//

Odpovědi na otázku

pozriet si email s instrukciami?

Přišlo mi že si mám změnit heslo ale když na to kliknu napíše mi to tohle,,You don't have permission to access #http//acount……on this server Reference #18.cf4a1502 146……… a co mám dělat teď nevíte?

a zkoušel ses přihlásit odjinud? Napadá mne, zda třeba nemá tvoje IP ban z nějakého důvodu...

A nedá se zjistit z jakého důvodu je zabanovana?

A co když si to nezměním půjde to?

nejjednodušší bude zkusit se s tabletem přihlásit třeba z Meka nebo KFC a máš vyřešeno. Já PS nemám, tak ti fakt neřeknu, proč by tam mohl být ban a jestli tam fakt je.

Tak nakonec jsem to udělal přes internet v…… na tabletu teď stačí aby mi zrušily ban nevíš co s tím?

Napiš těm ženám do Sony co ti daly ban... tady to nezjistíš...

Kam a jak jim mám napsat?

tak na adrese PlayStationNetwork.com zmíněné v mailu bude asi nějaký email... či kontaktní formulář. Nebo prostě zavolej na český support sony - tam bude nějaký telefon.

Dík

A nešloby do PlayStation dát LAN WiFi myslíte že by to potom šlo nebo ne ?

Rovnou napiš ty idiote, žes využil buď hacknutou konzoli, nebo si hrál s hackem. Přesně toto dělá sony, zkus se ozvat a garantuju ti, že se stebou nebudou bavit, možná dokonce tě zažalují za narušení licenčních podmínek.Pokud to neumím, nehrabu se v tom!

Ne nehrál jsem na hacknuty konzoly a ani jsem nehackoval

ahoj mam ten samej problem sem z toho taky jelen

Take se mi stalo to same. Včera k večeru. Nepomohlo ani smazani učtu a při pokusu vytvořit novy, mi to na ps psalo, že vypršel čas, a při pokusu přes počítače zase přístup zamítnut. Hraji jen fifu nic dalšího s tím nedělám. Nějaké rady?

Kamo dneska mi to dela to sami chci mastit fifu nez pudu do prace a picu mam nervy cim to je ? :D An error has occurred. You have been signed out of PSN. (8002A10D

Nemáš veřejnou IP. Já s tím měl taky problém. Za veřejnou IP je nějaký příplatek. Já mám třeba problém, že mi to píše furt ne sonyentertaimentnetwork (An error has occurred).

Ahoj mam ps3 a chci se přihlasit do playstation store a napise mně to todlek: An error has occurred co to prosimvas je ??? poradte mi internet mam zaplí a furt nic děkuji za rady

all chlapci at skousite cokoli neprihlasite se vubec i kdybiste zmenily ip adres ci nastavily DNS na ps3 jednoduse playstation dela udrzbu tim padem omezi pristum no hlavne psn jasny dokud udrzba neskonci verte ze se prihlasy ps3 samo i bez vas

Mne sa stalo to isté už včera myslel som že dnes to už pôjde,ale stále mi to ukazuje to samé..neviete náhodou ako dlho asi to bude hrvať?

Mě už to dělá asi rok nebo dva..dobra údržba 😂

Dobrý den zničeho nic semi ukazuje na plastation3 An error has occured .you have been signed out of PSN.80710016 co stim mam udělat?

Nazdar panove, nejde se mi prihlasit na PS3 heslo zmenene fungovalo mi to 1 den a zas problem s prihlasenim, co ted? Dik za radu