» Poradna » Počítačové sítě

Ps3 ascii

Dobrý den nedávno jsem si zakoupil konzoli Playstation 3 a Konzole se Nedokáže připojit do WIFI když si vyberu SSID tak mi konzole napíše že prý potřebuje ASCII písmena Pomůže mi někdo ?? prosím

Odpovědi na otázku

Tipuji, že SSID obsahuje nestandardní znaky. Zkusil bych SSID změnit tak, aby obsahovalo pouze znaky 'a' až 'z', popřípadě 'A' až 'Z', jestli jde použít čísla, to nevím. Toto všechno by mělo být v návodu.Zkus SSID dočasně změnit na něco jiného, například na "mojewifi" (bez uvozovek) a otestuj to.Každopádně všechna statická zařízení jako stolní počítače, tiskárny a herní konzole je lepśí připojovat kabelem.

A jak se jmenuje ta SSID? A na jakém jede kanále?