» Poradna » Mobily

PS Vita jak se přihlásit ?

Zdravím , chtěl bych se zeptat mám doma PS Vita no spíše Sestra ona to dostala na vánoce. Ne tyto ale minulé. A já ji tam vytvořil nějaký profi. Problém je ten že nevím heslo. Ani datum které jsem tam zadal jakože datum narození. :/ Tak teď nevím jak to změnit jde to vůbec ? Nebo co s tím ? :/ Děkuji. Snad to pochopíte píši na mobilu.. děkuji.

Odpovědi na otázku

Musis se obratit na toho komu to bylo ukradene on heslo urcite bude znat

1 návod !2 PSN zapomenuté heslo3 jak máme věřit že to není pohádka je kradené PSv ze zastavárny

Ale dyt od toho máme všechno i účtenku. Není to ukradené...... Máme od toho vše. Když smažu ten profil tak se jí vymažou uložené hry ? Má tam Minecraft...