» Poradna » Ostatní

PS plus sleva na hru

Dobrý, neví někdo jak to je když mám zaplaceno ps plus a chci si koupit hru na kterou je zrovna sleva pouze pro majitele ps plus licence a já bych ji chtěl hravat ikdyz zrovna nebudu mít ten ps plus zaplacen? Díval jsem se jestli v objednávce nejde někde prenastavit, ze bych to sice neměl tak výhodně ale mohl bych to hrat kdykoliv ale nic tam není. Rad bych radu někoho kdo už má zkušenost s takovým nákupem. Děkuji

Odpovědi na otázku

... pokud máš PSplus, máš přístup k online hraní, měsíčním hrám zdarma a různým slevám. Pokud si stáhneš měsíční hru zdarma a přestaneš platit PSplus, tyto hry ti nepůjdou, ani hraní online. Jakákoliv koupená hra - i hra se slevou přes PSplus ti ale vždy půjde.