» Poradna » Ostatní

Ps 4 pro vs ps 5

Dobré ráno,chtěl jsem se zeptat zda se ještě vyplatí kupovat ps 4 pro když jsem slyšel že má být nový ps 5 tak nevím zda to má cenu ješte kupovat,pokud ano tak prosím mi napiště nějaký důvod.Děkuji moc Spudil.

Odpovědi na otázku

Kup si PS1.

Ten mám

Stará dobrá klasika.

Tak to je dobře, to smysl má, narozdíl od té otázky.

Jen jsem se zeptat nemusíš být tak toxicky

No to je dost diskutabilní jestli se to vyplatí či nikoliv, ale to že vyjde PS5 se ví už delší dobu. Nicméně Sony pokud vím ještě oficiální datum vydání nové konzole neoznámilo a takové střízlivé odhady říkají, že to bude někdy Q4 2020.Vše ale záleží na preferencích jestli se to vyplatí či nikoliv. Pokud existuje nějaká hra co by si rád hrál teď hned tak asi koupit, ale jinak netřeba spěchat. Ale také je tu otázka zpětné kompatibility, kterou Sony taktéž nepotvrdilo ani nevyvrátilo a pokud nebude PS5 zpětně kompatibilní tak si tituly na PS4 již nezahraješ.

Další věcí je jak přistupuje k ceně. Jestli teď koupit za 10k a hrát hned, nebo rok dva čekat, pak koukat na cenovku 15-16k a nakonec stejně skončit u zlevněné PS4Pro protože už je to moc.

PS5 má být až příští rok, takže možná za cca 1,5, možná skoro za 2 roky, takže když chcete čekat, čekejte, pokud chcete hrát, kupujte.

nez PS5 vyjde tak uz te za ten rok a pul bude zajimat neco jinyho

Za pul roku mně nebudu už zajmat ta tvá blbá odpověd.

Za půl roku mně nebude zajímat ta tvá chytrá odpověd *

půl roku budete zvažovat co vybrat, ale k ničemu novému než že PS5 bude nejdříve příští rok se nepropracujete.

Pokud chcete sonackou srandabednu, pak samozrejme kupte ted PS4. Pokud chcete neco jineho, kupte si neco jineho (jinou srandabednu, pocitac,..). Cekat na PS5 nebo treba PS137 je samozrejme nesmysl.