» Poradna » Ostatní

První zapnutí PC

Zdravím,dnes mi došlo z czc.cz nové sestavené PC bez OS, vše jsem zapojil a při spuštění mi monitor hlásí No Signal. Nevíte v čem je problém?Děkuji

Odpovědi na otázku

Nemá signál.

Kabel od monitoru zapojeny do grafickeho vystupu zakladni desky, nikoli graficke karty? To je nejcastejsi laicka chyba.

Poskladaný PC a bez OS. Predpokladám - MB má aj inegrovanú grafiku a je tam dedikovaná grafika. A ty máš kábel k monitoru zastrčený do výstupu dedikovanej grafiky. A keďže nemáš OS - prvotné zobrazovanie ide cez integrovanú grafiku - a tam ty nemáš monitor zapojený. Potom je jasné, že No signal....

Nesmysl. I bez OS se pouziva dedikovana grafika, nebylo-li v UEFI nastaveno jinak. Chybou je naopak zapojeni kabelu do MB. On ma vest do graficke karty!Asi Vas to prekvapi, ale leccos na GK funguje i bez ovladace. Zobrazeni UEFI taky.