» Poradna » Počítačové sítě

Prvidelná aktualizace web stránky automaticky

Ahoj, nevíte někdo jak naučit prohlízeč třeba IE aby automaticky pravidelně obnovoval jednu stránku v časovém intervalu? diky

Odpovědi na otázku

V Exploderu to nejde. Mas v podstate tri moznosti:
1) pouzij jiny prohlizec
2) napis si program, ktery bude generovat eventy stisknuti F5
3) napis si vlastni stranku, ve ktere bude skript a interni frame, do ktereho nactes pozadovanou stranku a ten skript ji bude automaticky obnovovat

Dalsi moznosti me ted nenapadaji

Pokud pouzijes treba firefox, tak mas tady doplnek, ktery to umi: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/115

Opera to ma v zakladu - prave tlacitko a nacist v intervalu...