» Poradna » Windows (a jiné OS)

Průzkumník Windows přestal spoluracovat

Dobrý den, nevíte prosím, co dělat, když mi PC při snaze převést něco z PC na flashku, harddisk, cokoli prostě, hlásí: průzkumník windows přestal spolupracovat, průzkumník windows se restartuje..., pak se mi vsechno vypne a zrestartuje se mi plocha? Díky za cenné rady

Odpovědi na otázku

odinstaluj MyWinKeylogger...od Egis..nebo tak velmi podobně...z neznámého důvodu se občas objeví, že se sám spustí někde na pozadí...po odinstalování bude klid...trápil jsem se taky

Nemůžu v PC MyWinKeylogger najít...kde by měl být? mám windows 7

k najítí je jen v ovládacích panelech...odinstalovat prg

Myslím, že je problém v komunikaci přes USB zásuvku. Zkontroluj ve Správci zařízení, zda někde není zobrazen žlutý vykřičník.

Vykřičník není, nejde teda ani nic přehrát z flashky do PC, ale film z harddisku pustit jde.

Jde o externí USB harddisk nebo interní?

externi

Zkus, jestli problém s Průzkumníkem přetrvává i v Safe mode Windows 7. Restartuj počítač a opakovaně mačkej klávesu F8 než se objeví logo Windows http://pcsupport.about.com/od/fixtheproblem/ss/safe-... .Pokud bude Průzkumník fungovat dobře, způsobuje potíže některý z již nainstalovaných programů. Pokud Průzkumník nebude fungovat, může být problém s USB ovladači základní desky ( je třeba je přeinstalovat nebo nahradit novějšími) nebo jde o hardwarový problém - např. povolený kablík od USB portu apod.

Někdy se tento problém objeví, když je flashka vadná.