» Poradna » Ostatní

Průvodčí vyčkává u wc?

Nevíte jak to chodí když Průvodčí chodí po vlaku a kontroluje lístky a wc je zamknuto? To tam stojí a čeká než někdo vyjde a tím zdržuje sama sebe nebo to ignoruje?

Odpovědi na otázku

Ne, ale klidně si kličkou otevře

Kdyby to byla hezká průvodčí, tak ji pozvu dál. Tím nemusí stát a čekat a zdržovat.Jen aby to neignorovala.

Jojo, vy mladí už nepamatujete oséžáky, kteří jezdili ve vlaku, často ve dvojici - OSŽ a vlčák, kdo velel, nebylo jasné. Tak jednou jsem krapet přebral a usnul na WC ve vlaku. Když jsem se probudil, funěl mi do obličeje vlčák, doprovázený dvoumetrovým chlapem a půvabnou průvodčí, která si myslela, že jedu na černo. No, nebyla to zrovna příjemná situace, zejména protože jsme se blížili k Ostravě a já chtěl vystoupit v Pardubicích.

cassul - byl jsi pouze obětí, toho, že u nás neexistovala technika.
To už v Rusku, v té době, jedou ve vlaku Moskva - Leningrad dva.
Po chvilce - " a vy kudá? - ja v Moskvu - a druhý na to - "a ja v Leningrad" - "vot posmotritě kakaja těchnika"

Průvodčí vejde do vagónu kde je skupina trampů. Jeden z nich se zvedne a nenápadně jde ke vzdálenějšímu konci vagónu. Průvodčí nenápadně za ním. Tramp nenápadně přejde do sousedního vagónu, průvodčí nenápadně za ním. Tramp nenápadně projde celým vagónem, přejít není kam, protože ten vagón je poslední. Tramp nenápadně vejde na záchod, průvodčí si nenápadně stoupne k záchodu. Vlak zastaví ve stanici, průvodčí zabouchá na záchodové dveře: „Vyjděte ven, ve stanici nelze.“ Tramp vyjde ze záchodu, průvodčí na něm chce jízdenku, tramp mu ji podává. „Vy máte platnou jízdenku, proč jste přede mnou utíkal?“ Abych vás odlákal od kamarádů co jedou načerno.“