» Poradna » Programy

Průvodce v pdf s integrovaným zvukem nefunguje

Dobrý den, mám jazykový průvodce ve formátu pdf s výslovností ve formě integrovaného zvuku. Na starším notebooku s Win XP SP2 tento průvodce stále funguje bez problému, tj. kliknu na větu a hezky mi to přečte. Na novém notebooku (Win 7) když kliknu na větu a povolím funkce (hlásí, že některé funkce byly zakázány, to hlásí i na starším notebooku), mizí pdf a konec. Nevíte, kde je chyba? Mám Adobe Reader X. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Ještě bych dodal, že pokud nainstaluji Adobe Reader 8 a více, tak nefunguje, zatímco při použití starší verze max. Adobe Reader 7, průvodce hezky funguje. Nevíte, kde je chyba, že novější ("lepší"?) verze nezvládne tuto funkci čtení zvuku? Asi si necham Adoebr REader 7, ale možná něco vás napadne. Děkuji.