Průvodce skenery a fotoaparáty

Ahoj,mám menší problém,mám fotoaparát Sony asi 3 rok a vždy,když jsem ho připojil přes usb k pc,tak se mi otevřela nabídka co dělat dál a já si vybral -kopírovat obrázky do složky-pomocí:průvodce skenery a fotoaparáty,ale najednou to nejde,neukáže se ta nabídka i když to zaškrtnu ve vlastnostech.Ikdyž strčím do pc film,tak se to taky nenabídne,nedávno to ještě takto fungovalo.Samozřejmě pčipojený foťák vidím jako další disk i fotky na něm,ale jsem zvyklí takto dávat foto do pc,protože taky si zároveň fotky přejmenuju.Nevíte čím to je a jak to udělat aby se mi to znovu zobrazovalo??Díky.

Odpovědi na otázku

V ovládacích panelech klikni pravým na "Skenery a fotoaparáty", zvol vlastnosti a nastav si akci, jakou chceš po připojení foťáku.