Průša i3 MK2S - po update firmware se neobnoví pozastavený tisk

Ahoj,myslím že titulek jasně zmiňuje kde je problém.O víkendu mě přestalo bavit, že při každém tisku tiskárna řve že je k dispozici nový FW, a tak jsem se rozhodl pro update. Stáhl a nainstaloval jsem FW 3.2.3 a vše vypadalo v pohodě až do doby, než jsem potřeboval pozastavit tisk. Pozastavení proběhlo v klidu, ale při pokusu o obnovení tisku se už nenahřeje tryska.Podložka se v pohodě nahřeje, ale tryska ukazuje požadovanou teplotu 0°C a tak se prostě zchladí, zatímco tiskárna stále tvrdí "Zahřívání".Nesetkal se s tím náhodou někdo? Nikde se mi nepodařilo najít že by někdo něco takového řešil. (což je možná jen tím, že neumím správně specifikovat dotaz v EN)Musí to být FW problém, nebo je i možnost že někde dělám něco blbě já?

Odpovědi na otázku

Určitě se obrátit na výrobce, možná se jim prostě jen nepodařil update..

Jako mám to v plánu. Ale s ohledem na to že jsem nikde o takovém problému nenašel zmínku, FW je venku skoro měsíc a já mám tu tiskárnu asi jen asi týden, tak bych nejdřív rád vyloučil vlastní blbost.(a teda taky nejdřív musím najít nějaký rozumný kontakt, abych nepsal hlášení o chybě někomu kdo jim spravuje FB. Ale nějak mám problém na tom "milionu" Průšových webů najít nějaký kontakt na hlášení problémů)

Tak ještě můžeš zkusit downgrade na předchozí verzi. Pokud problém zmizí, víš na čem jsi.

Zkusil bych to nahlásit na githubu: https://github.com/prusa3d/Prusa-Firmware/is... Případně to zkus projít, zda to tam už není hlášeno.