» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pruhy ve windows 7

zdravim.mam pruhy ve windows 7 v notebooku je to nejaka zavada ve windows nebo v nastaveni grafiky..myslim ze jiny windows to nema pruhy ....ty pruhy jsou dost videt na plose obrazovce nebo i ve hre na nebi ..D

Odpovědi na otázku

http://www.imgup.cz/image/bVItady jsou videt ty pruhy ...

a tady je dalsi pruhy ...http://www.imgup.cz/image/bVV

jsou tam pruhy v kruhu kdyz se neco otvira nebo zavira treba prohlizec tak pruhy jsou par sec. v pohybu a pak se to ustali do klidu.kdyz je nejaky obrazek theme nez ten modry windows tak to videt neni ..skoro vubec ...ja jsem si toho vsim az kdyz mam windows 7 .mam notebook lenovo A8 7100 z50-75 .

kdyz jsem mel windows 8 tak jsem si niceho nevsim ze by tam neco takoveho bylo ..

jelikoz se mi sekala hra world of warcraft tak ty lagy tedkom uz nemam ..ale u windows 8 nebo 10 byli lagy porad ....i kdyz jsem mel vse na low nastaveny grafiku atd.

Kdyz mysi chytnes nejake okno na plose a pohnes s nim na plose, je to takove trhane, jako by se to porad prekreslovalo..?

Ano něco takového když na té ploše pohnu oknem..

Tak tam nemas nainstalovany drajvr videokarty...

Asyk jsem slepy, ale zadne pruhy nevidim. Nemas je jenom na monitoru (tzn. na zadnem obrazku videt nebudou)..?Spis tu hod fotku, nez PrintScr.

Taky nevidím žádný pruh. Bez fotky není co řešit.

tak pruhy tam jsou ale jsou spatne videt takze tezko vyfotit ..D myslim ze zavada je v tech windows 7 nebo v jinych windows myslim to ani nebylo nebo jsem si toho nevsim ..ale spis to je v tech windows 7 ...

Zkus nějaké live distro linuxu, pokud budou pruhy i tam, jedná se o vadu monitoru.

Takže ty jsi jediný, komu monitor ,,pruhuje" ale na vině jsou W7?!? jako vtip dobrý. Ale co kdyby sis našel výrobcem doporučené ovladače pro tvoji grafickou kartu a zkusil je nainstalovat?

Můžeš u těch pruhů udělat šipku, nebo je prostě nějak naznačit? Aby to šlo vidět. Vidíš je tam jen ty... takže ideálně důkaz, nebo zamknout...

já také ne. takže vada bude nejspíš v monitoru pravděpodobně porucha podsvětlení. Zkusil bych si vypůjčit jiný monitor, pokud na něm bude obraz v pořádku, není co řešit.

Buď trolling a nebo fakt špatný monitor...

taky to může být špatný kontakt v notesu. Zkus externí monitor a případně i ten live linux.

Bych řekl že je to fakt vada monitoru, na tom printscreenu, co jsi poslal, vůbec nic vidět není. Printscreen sejme to, co je v paměti grafiky, ne to co je skutečně na monitoru.

Jelikož na Printscreenu žádné pruhy nejsou, tak je vyloučena SW chyba (můžeš pro jistotu zkusit jiný OS). HW chyba může být buď: vadná grafická karta, špatný kabel pro připojení k monitoru nebo samotný monitor. Monitor i kabel vyzkoušej u jiného PC - pokud budou v pořádku, tak je jistý zdroj chyby.