Pruhy TV-out - ATI Radeon 9200

Zdravím, mám Ati Radeon 9200 s TV-outem. Bohužel mám na TV pruhy - jakoby ve tvaru písmena S. Jsou viditelné zejména v jednobarevných částech obrazu. Vyzkoušeno na TV Tesla a Funai (chápu, že to není nic moc, ale...). Propojení bylo z PC S-video a do TV přes cinch. Koaxiální kabel u TV byl samozřejmě odpojen. Kabely jsem zkoušel dva a TV byla dostatečně daleko. Předem díky.LK

Odpovědi na otázku

máte vše dobře nastaveno ? hlavně správný pal...pokud ano, tak asi reklamace grafiky.

Mám nejnovější ovladače a u nastavení jsem zkoušel všechny možné kombinace. LK