Prubnul jste už někdo catalysty 3,6?

Prubnul jste už někdo catalysty 3,6?Dík DODO

Odpovědi na otázku

Prubnul, uz davno, proc se ptas ?

Jo, dobrý, vyzkoušel jsem od 3.2 všechny následující, nevidím ale žádný výkonnostní rozdíly. 3.6 aspoň nemá problémy jako 3.5 (kdy na 9100 nefungovaly bez 22MB(!) patche OpenGL věci).

Dle mě stojí za hovno...ve spoustě her mi kvuli nim blikaj textury....musím sehnat nějaké starší....

Zkus na 3.6 založený Omegy 2.4.74 . www.omegacorner.com

A v cem jsou Omega drivery lepsi nez ty od ATI?

Omegy jsou stabilnější s lepším obrazem, ale mají menší výkon.Na 3.5 se mi sekala mafia na 3.6 to už nedělá (R8500@9100)

Jasně, ATI RADEON9000-64MB, vše v poho. Žádný problémy.