» Poradna » Web a internet

Proxy server odmitl spojeni nalehava pomoc

Ahoj,mám problem s internetem,stáhl jsem jeden soubor a ozval se anivir (avg) tak jsem dal odstranit hrozbu.Najednou mi to ale po spusteni internetu-mozilla firefox napise proxy server odmitl spojeni,firefox je nastave aby pouzival proxy server ktery odmita spojeni.Na mobilu vse funguje,nevite nekdo co s tim?

Odpovědi na otázku

Neodstranil ti AVG nejaký software který dělal proxy a měl třeba filtrovat reklamy? Mohl ho vyhodnotit jako ohrožení.Nastav v prohlížeči připojení bez proxy, leda by bylo potřeba nastavit nějakou od poskytovatele (to bys věděl).

Dobre,nastavil jsem to a fb,yt a web funguji,ale kdyz po me chce windows potvrdit heslo pise mi ze se nemuze pripojot k netu

Zkusil jesem odinstalivat mozillu a pak ji pres explorr nainstalivat ale nejde to a ted nemam zadny prisup z pc k netu,prosim poradite nekdo jsem zoufaly