» Poradna » Notebooky

Proxy server mámvypnutý,přesto chybí síťový protokol

proxy server mám vypnutý,přesto mi to píše že chybí síťový protokol

Odpovědi na otázku

Tvůj dotaz je naprosto nesmyslný.Pokud si neděláš PR-Dell nebo nejsi totálně zdrogovaná:zkus to upřesnit.

Protože mi notebook stále píše,že chybí síťový protokol,tak jsem dle jednoho návodu k odstranění hledala proxy server,který se měl vypnout,ale zjistila jsem,že je vypnutý.Tak nevím,co dělat,protože mi stále notebook píše,že stránka se nedá zobrazit,že chybí síťový protokol.Díky za případnou odpověď.Zdena

Jiný pc/noteboook/mobil na stejné připojení funguje?

Jiný notebook bohužel nemám.Zdena

Jo vlastně tu byla o víkendu dcera a jí její notebook fungoval.Zdena

Reset routeru / nebo co to máš.

Proxy server nijak nesouvisí se síťovými protokoly. Vzhledem k "odborné" úrovni Tvého dotazu bych Ti doporučil svěřit nastavení IP konfigurace někomu zkušenějšímu.Pokud to chceš opravdu a s plným nasazením řešit sama, zaregistruj se do fóra, polož dotaz do příslušné sekce:http://forum.zive.cz/forum-960/Struktura-siti-... okopíruj do dotazu obsah souboru ip.txt:ipconfig /all ->ip.txta uveď přesně verzi OS i typ připojení do sítě (např. UTP, WiFi apod.)