» Poradna » Ostatní

Protipirátská politika v zemích EU

Dobrý den. Kdysi zde na Živě v poradně v diskuzi bylo zmíněno, že osoba jenž byla u příbuzných v Německu, si stáhla z jejich počítače torrent a vzápětí přišla oné rodině výzva od policie k pokutě.Máte někdo zkušenosti s tímto z jiných zemí Evropské unie?Děkuji za informace

Odpovědi na otázku

Prostě to nedělej a je to. Jsou země kde ti za to budou i pálit chodidla nebo hůř.

milý Pepíku, máš zajímavou bloga

Nedávno soud v Německu dospěl k závěru, že pornografie autorské dílo a tudíž není chráněno autorským zákonem, stejně tak prokázali, že adresa IP nemůže sloužit jako identifikace osoby a tudíž i jako důkaz. Stahuj jako pijavice - tedy bez seedování a máš tedy od nikým nevolených Eurohujerů z nelegitimní Čtvrté říše a od poskoků naší vlády založené na Ústavní většině poslanců bývalé Národní fronty pokoj.

*oprava pornografie není autorské dílo

" Stahuj jako pijavice - tedy bez seedování a máš tedy " kdo napíše toto, pro toho je i pálení chodidel málo, přidal bych temnici a po kolena ve vodě.

V Německu je stahování zakázáno a neplatí se výpalné. U nás je to naopak a každá ze zemí EU si může zvolit, kterou z těchto možností povolí