» Poradna » Web a internet

Prostředník online prodej zahraničí - peníze a dokument

Ahoj, neznáte nějakou stránku, kde která sprostředkuje převod peněz a elektronického dokumentu (souboru txt) ,kdy jeden z lidí není z ČR ? Děkuji

Odpovědi na otázku

Převod peněz třeba PayPal, převod dokumentu, na to snad stačí mail, ne?

Otázka vždy je, kdo to pošle první

Blbý, co?

"Prostředník ... peníze"Ked niekomu prevedies peniaze a dotycny Ti ukaze "prostředník", tak si o peniaze asi prisiel.

Jestli ti nevadí použít ethereum, tak hoď do Google "smart contract".

to ale taky neresi tu duveru kdo to posle prvni... Nebo se pletu ? Vysvetli jak by sis to predstavoval..

Neřeší to kdo to pošle první, ale to, že oba splní domluvené podmínky, což je to o co jde. V základu jde o to, že oba vloží mnohem větší částku, než je cena transakce co chtějí krýt a peníze jsou jim vráceny po tom, co oba potvrdí, že transakce je v pořádku. Je to jako bych se s tebou domluvil, že ti prodám svůj notebook za pár tisíc korun, ale oba jsme měli v zástavě u někoho třetího nějakou nemovitost. Myslím, že oběma nám bude dost záležet na tom splnit podmínky prodeje, protože přijdem jinak na buben oba. Přiznávám, že průser by byl, kdyby jeden z nás zaklepal bačkorama

Tohle se obvykle resi pri prodeji ruznich hernich majetku, uctu apod. Zaver je, ze to realne neprovedete tak, aby Vas protistrana neokradla (coz je v 99.9% jejim jedinym cilem).Pokud je cilem jina operace, pak tento prispevek prosim ignorujte.

Prevedte to pres muj ucet. Moje provize je 15%.