» Poradna » Windows (a jiné OS)

Prosincové aktualizace Windows 7

Tak jsou zde poslední dvě kumulativní aktualizace v tomto roce pro Windows 7 a 8.1 . Jedná se o tyto:KB3205402 - December, 2016 Security and Quality Rollup for .NET FrameworkKB3207752 - Prosinec 2016, měsíční kumulativní aktualizace zabezpečení pro zvýšení kvalityDoufám, že se zase někde objeví pouze bezpečnostní aktualizace, jelikož zatím žádnou nemohu nikde najít.

Odpovědi na otázku

klasicke aktualizacie nemozes najst najst lebo uz skoncili pred 2 mesiacmi https://blogs.technet.microsoft.com/windowsitpro/2016/08/15/f...

Jestli o tom nevíš, MS začal přecházet na nový systém informací o aktualizacích.Takže vyhledávat je nyní potřeba "nově"December security only:https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx

Vím že se má nově hledat v katalogu, takže toto je náhrada za KB3207752 ? A Ten Net Framework mohu skrýt?

Skry radšej všetko, je to samá Telemetria, bonzáctvo do NSA odporným kapitalistom z U.S.A. Zlatí komunisti, už aby vyšli do ulíc mľadí revolucionári s krvavou boľševickou revolúciou, byty budú zadarmo, mľiečko za dve korunky, Tuzex, bony, nechutné, kapitalistické mandarinky, arašidy sa objavia v MO raz do roka, strieľanie do čela na hraniciach zbabelých utečencov na pokyn vodcov z ÚVKSČ - ÚVKSS.

Že ta ses nám definitivně zbláznil?

Ano, KB3205394 je "náhrada" za KB3207752. Obsahuje výhradně věci co se týkají zabezpečení.Net FWork si nainstaluj.

O díky za odpověď :) .

to myslis akoze vazne ze tam akoze mas vsetky kriticke updaty?? resp. tam nieje nic

Dám ti link priamo v kodifikovanom, úradnom SVK jazyku k článku ohľadom kritických záplat zverejnených MS Bulletin, lebo ti ani vlastná mater nerozumie čo tu melieš za magorizmy: http://www.zive.sk/clanok/121586/microsoft-o...

ty tam vidis nejake kriticke aktualizacie na stiahnutie, ktore obsiahnute v KB3207752 a daju sa stiahnut samostatne? ty tupy idiot

Prosincové aktualizace mi před malou chvílí nabídl systém automaticky..Takže jsem to jen odkliknul a ty posraný 3 aktualizace už mám v systému.. Sééééééru na nějaký třídění..

Automaticky? To já každé druhé úterý v měsíci v 19:00 klikám o sto šest na "Vyhledat aktualizace".https://en.wikipedia.org/wiki/Patch_Tuesday

Ano.. automaticky.. Zrovna jsem se chystal restartovat pc, chtěl jsem na něco juknout do Biosu a vidím vedle tlačítka "vypnout" tu oranžovou ikonku upozornění, že se při vypnutí pc budou instalovat aktualizace. Tak jsem juknul do WU a ejhle, tři mrchy prosincových Kbéček..

Jenže ať koukám jak chci na WU přítelkyně notebooku, tak tam nabídku prosincových aktualizací nevidím.. Fakticky nerozumím tomu, proč to na mým kompu jede samo.. A to jsem přítelkyni nedávno ten noťas přeinstaloval .. Win 7 má legální, zakoupený s noťasem.. Dal jsem přítelkyni vyhledat aktualizace a pořááááád tto posraný WU hledááááááááá.. a hledáááááá.. a hledáááááááá.. trubka, no..

Tak to já mám harmonogram předně daný a jelikož je to Windows 10 tak nenastane sebemenší problém:19:00:00 začínám klikat na Vyhledat aktualizace19:00:05 aktualizace se začnou stahovat a instalovat19:00:30 aktualizace nainstalovány19:00:30 spuštěn resetbase19:00:35 aktualizuju aktualizace a linky na ně na mém webu19:00:55 dokončena aktualizace webu19:00:59 dokončen resetbase

Ted už by problém se zaseknutou službou být neměl. Takže si to asi předtím ještě neopravil :D

Máš na mysli noťas té mojí přítelkyně..??? Jak jsem se zmínil o tom věčném vyhledávání..???Já prostě nevím, kde zakopanej pes.. Na tom mým stolním počítači aktualizace nevyhledávám, páč mi to systém nabídne automaticky.. Chystám se ten noťas znovu přeinstalovat. U jednoho programu mi to tam háže chybu, že prý nejsou digitálně podepsané ovladače.. a už mi to pije krev. ten samý program mám v mým stolním stroji a tam je to v pořádku.. Při spuštění mi to žádnou chybovou hlášku necpe před oči... Googlil jsem kolem této hlášky a prakticky jsem nic nevypátral.. Na návody, kdy si prý může nějakým trikem uživatel sám podepsat ovladače, na to fakt hážu bobek.. A ve Win 7 Home Premium nelze ani použít nastavení gpedit, páč tam prostě není.. .. A ono je to stejně málo platné.. Testoval jsem to a nechce se mi o tom rozepisovat... To už bych tady zase psal romány..

WU rozeběhneš po ručním nainstalování KB3177467 a KB3172605 Pořadí nutno dodržet.Před instalací zastav službu WU, jinak to bude vyhledávat....a nepůjdou nainstalovat.Po této "opravě" už bude pro příště WU fungovat normálně.

Návod má ostatně tadyhttp://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php

To Nations112 Tobě taky dík.. juknu na to..

Dík.. jdu to vyzkoušet.. a esli to zase nepůjde, dostaneš na pr.del.. Jde o noťas přítelkyně.. U mě to funguje normálně..

Tak jsem pánové zjistil, že na tom ntb byla nainstalovaná ta 1. oživovací aktualizace KB3177467 Takže jsem logicky nainstaloval tu druhou, KB3172605.. poté mě to vyzvalo k restartu a.. teď ten mrchožrout vyhledává.. a vyhledává.. a vyhledává No, dám tomu čas.. A ejhle.. u tlačítka vypnout je dobré znamení.. Je tam ta malá mrška oznamující ikonka, že při vypnutí ntb budou nainstalovány aktualizace. takže ještě chvíli počkám, ať mi je ukáže ve službě WU.. Ale za chvíli se asi naseru a klepnu na vypnout a uvidím, co bude dít dál.. A jooooooooooo.. je to tady, celkem 26 aktualizací.. Takže pánové, díky.. jste skvělííííííííííííí.. .. Ostatně jako vždy..

Kecáááááááám.. Těch aktualizací je 25 kousků, z toho jedna volitelná ..

A po té aktualizaci mám klid v duši i s tou hláškou o nepodepsaném digitálním ovladači v ntb přítelkyně, jak jsem se zmínil v tom mém komentáři výše.. Wauuuuuuuu.. a je to FERTIG.. Hned tyhle opravné aktualizace lífruju na externí disk do složky s tou 1. WU oživovací aktualizací, která nabízí cca něco přes 200 aktualizací..

Nezklamals. Hele, jenom technická, tenhle svůj festival zoufalstzví tady budeš předvádět každý měsíc až do ledna 2020 (ty asi zřejmě jěště tak o 5 let déle), nebo si dáš předsevzetí a už od ledna roku příštího se začněš chovat jako normální člověk?

Včera na jednom počítači se při restartu objevila hláška, že se instalují aktualizace, nevypínat. Po hooodně dlouhé době se počítač restartnul a objevila se další hláška, že se aktualizace nezdařila, návrat do původního stavu a opět dlooouhé točení kolečkem. Vzhledem k tomu, že na počítači je SSD a celkem svižný CPU, tak bych odhadoval, že se přeinstalovávaly celé Windows7Pro/64.Podobné zážitky?

To jest v OS Win 7..???A že by se při aktualizaci přeinstalovaly celé Win 7..??? Ne.. tohle prakticky není možné.. Na Win 10 ano, tam se při aktualizacích dějí různé podivnosti.. Na některých mašinkách se po aktualizaci a předlouhého restartu nakonec nezobrazí ani houno..leda tak modrá obrazovka ..

Jo, pardon, W7Pro/64.Přiznám se, že jsem před restartem zaregistroval, že to má připravené nějaké aktualizace, ale jelikož jsem to vcelku očekával, tak jsem to dál nestudoval. Ale co to zkoušelo, ví Bůh. Raději půjdu do blízkého lomu dělat střelmistra, než se bát s Windows

A kterej DEBIL mi dal zase mínus..???Kéž ho postihla bolestivá sračka.. !