» Poradna » Programy

Prosim,,pomoc,

zdravim,,prosim vas,,neviete nejaky link, kde by som sa dozvedel o formatoch zvuku,ako mp3, wave,ogg,midi,atd.....potrebujem to do skoly,ako referat,,popis jednotlivych fotmatov,porovnanie,atd....????? dakujem,,,,,prosim,dik

Odpovědi na otázku

Mas asi rozbitou klavesnici, doporucuju vymenu.

napiš to do googlu

A abys nerek, ze jsem svine, tak zkus pozit hlavu a google: http://www.google.com/search

no,,dakujem za help,,fakt st emi pomohli,,po prve, taky dement niesom ze neviem na coje net,,a po druhe,, nevoem po ENG tak to asi nepomoze,,,ale dik za nic,,

A to je takovej problem, kdyz uz teda "vies coje net,,", napsat do toho googlu misto "history of mp3" treba "historie mp3"?