Prosím zkušenosti s Temp 3 teplotou, kde mi dosáhne 80 stupňů a vypne PC

Čau chlapi, potřebuji pomoc, vždy se mi vypnul pc a nevěděl jsem čím to je, tak jsem si stáhl stress pc , HW monitor a speed fan. Oba ukazují stejné hodnoty s tím, že přesně u speed fanu vím, že třetí jednotka ze shora - Temp3 dosáhne 80 stupňu a vypne pc. Nevíte čeho je to teplota ? Hlavně neplést s teplotou temp3 , který je čtvrtý se shora, ten má dobrý teploty. Děkuji všem

Odpovědi na otázku

Stáhni Aida64 a ta ti ukáže přímo součást s popisem

Kde tam to přesně zjistím ? děkuji

Je možné, že to je teplota zdroje ? ten asi hřeje nejvíc, je o kšuntík Cooler master, ale jen mě zajímá, jestli to může být teplota zdroje

Počítač - snímače

Ukazuje mi to aux ? co to ?

vyfoť to

OK, ale nebudu to dávat do zátěže, vím, že to je ono.

Grafická karta. Vyčistit chlazení. Pokud je pasivní, tak zajistit lepší průtok vzduchu nebo osadit ventilátorem.

Popř to může být ještě nějaký senzor na základovce. Každý PC to má jinak. Spíš je ale divné, že se ti PC vypne při 80 stupních. Pro grafiky a chipset je to často normální provozní teplota.

Základní deska MSI 970 gaming

No on to je nový Pc, pošlu fotku, během 2 minut

Je pravda,že jsem koupil nový chladič a ten je velice těsně vedle základní desky chladičů nebo co toje, zasílám fotohttp://www.jpeg.cz/images/2016/12/04/spd75.jpg

A jseš si jistej, že je to teplotami? Ačkoli na tuto grafiku je teplota 80 stupnu docela dost, tak se nevypne. Spíš bych to viděl na slabý / vadný zdroj

Hele grafika je automatická, ta je v klidu, jsou vypnutý větráky a pak se automaticky zapnou a drží grafiku při max na 55 - 60 stupních, ale jde o to, že aux dosáhne přesně 80 stupňů a spadne celý PC a nejde zapnout. Napadlo mě, že to bude zdroj, jelikož to je zdroj za 1100 kč 600w..... A utáhni takový pc

Spíše mě zajímalo, jestli s tím nemá někdo zkušenost.

Abych nekoupil zdroj golda co je objednaný za 2000 Kč a nebylo to zdrojem.... I když pokaždé co se vypnul pc, tak zdroj byl horký jako blázen