» Poradna » Programy

Prosim prosim pomoc nenajede system

nemuze mi nekdo pomoct, pri spusteni systemu vista64 vse jde jak ma az do te doby ney se ma zobrazit plocha, pak se monitor vypne a je konec, nouyovz reyim jde ale tam asi neni bod obnoveni, ykousel jsem i odinstalovat posledni program ale ani to nelze zase to hlasi chybu

Odpovědi na otázku

Visty 64 neznám, jenom 32, ale myslím, že to bude stejné. V BIOSu nastavit bootování z CD-DVD. Vložit instalační DVD Visty a restartovat PC. Po nabootování vybrat jazyk a řídit se pokyny na obrazovce. Mělo by se tam ve výběru objevit oprava systému.

dekuji za reakci ale nepomohlo to

v té opravě je i možnost obnovení systému

to jsem take zkouse, bez uspechu

tak to vypadá na reinstalaci ,pokud není problém v HW