» Poradna » Mobily

Prosím poraďte

Mám otázku. Dnes večer jsem si hrála s ovládáním na televizi a nějakým způsobem jsem to přehodila na TV rádio. Pak jsem se tedy nějakým způsobem snažila z toho dostat pryč a mačkala jsem vše na ovládání. Teď mi tam svítí ,,žádný signal" a už vůbec nic s tím nejde dělat.

Odpovědi na otázku

Selžou-li všechny pokusy, je dobré přečíst si manuál k TV.

Už jsme na to přišli, ale i tak děkují za radu.

zap , vyp, exit, menu, zvyklé stisky, u mě zřídkakdy na TV s boxem či bez

Buď složitě se hrabat v nastavení, a nebo to zkusit jednoduše (nelze zaručit funkčnost, ale nic tím nezkazíte)1. Přepnout televizi na kanál např. 3 (stále rádio)2. Znovu přepnout na kanál 3 a tím by se měla přehodit zpět na DTV(Pokud se přehodí na ATV, postup opakovat ještě jednou)

Záleží jaká TV, u té tvé to tak třeba jde, u TV tazatelky to tak jít nemusí. A vzhledem k dotazu si to tazatelka nemusela přepnout přímo na TV, ale na set-top boxu. Tady se bude asi na dálku hodně těžko radit...

Právě že zde se na dálku těžko radí, proto jsem alespoň doporučil zkusit