Prosím poradťe s prodejem zajímavé domény

Mám atraktivní doménu kterou již nepotřebuji a má o ní zájem firma,která jak jsem zjistil má obrat 2 miliardy ročně.Vůbec netuším na jaký ceně mám začít jednat.Díky předem.

Odpovědi na otázku

Preved tu domenu na me, ja jim ji prodam a pak se spravedlive rozdelime :o))

No,zasmál jsem se ale teď bych fakt potřeboval poradit.

Řekni, že už jednu nabídku máš, a zeptej se, kolik nabízí oni. A tu sumu co nabídnou pak vezmi jako hodnotu, od které budeš smlouvat výš. A smlouvu na převod domény bych si pro jistotu nechal napsat od právníka (nebo zkontrolovat, pokud jí připraví oni).

pohledej kolik dal Oskar za domenu oskar.cz ... bylo to v milionech ... takze pokud je to hodne atraktivni tak se neboj a nasad pekne vysoko :)

Aha, chlápek má atraktivní doménu, která mu vynáší lováče, ale už ji nepotřebuje.Já mám zase slepici, která snáší zlatá vejce, ale už ji nepotřebuji. Za kolik se dá prodat ?

Fuente,vždycky jsem si myslel že jsi normální člověk,ale mám tušení že jsi jen závistivej parchant!!!!!!!!!

Tím jsem měl na mysli, že je hloupost zbavovat se atraktivní domény, nic víc.

ale on ji uz nepotrebuje, pravdepodobne ma na ni povesenou jednu statickou html stranku nebo tak neco

Nevím, jestli zrovna tady hledá na správném místě. Možná by stálo za to obrátitse na nějakou agenturu. Chtělo by to někoho, kdo se v tom oboru pohybuje,jinak na tom prodělá.

Je to jednoduchý,když jsme před pár lety zakládali firmu tak jsme netišili že pujde o vcelku atraktivní název.Teď to balíme.Neznáte nějakou agenturu?Fuente,beru to zpět!!

U každého soudu by měl být vyvěšen seznam soudních znalců na všechno možné.Možná tam najdeš někoho kompetentního. Neuvažuješ třeba o pronájmu ?Třeba byt v atraktivní lokalitě je lepší pronajímat, než prodat, pokud ale nepotřebuješhotovost na něco jiného.

btw. ze jsem zvedavej, jaká je to domena ??? A jaka firma ji chce ??    diky

Tak teda:www.pegas.cz Samo že s Tmobilem už nejednáme,ty nemají zájem.