Prosim, poradte mi s vyberem CPU AMD (oznaceni) ?????

Dobry den, planuju upgrade PC. Deska bude se socketem 939. Chci AMD 64. Jenze nevim, jaky procesor vybrat - chci 3200+ jenze.. Ono je to nejake divne - proc je tam tolik druhu??? New Castle, Venice, San Diego, Menchester.. V cem se tyto CPU lisi??? Chci to na hry.. Tak at to ma dobry vykon. DEKUJU!!!!!

Odpovědi na otázku

A je lepsi Winchester nebo Venice? V cem se tyto procesory lisi? (3200+)

Venice podporuje SSE3 instrukce a je vyroben novější technologii...ma nižší spotřebu a míň hřeje.(ale ne moc výrazně)

Venice by oproti Manchesteru mel mit malinko lepsi kompatibilitu s pametovymi moduly a jeho pracovni teplota je prijemne nizka.

na socket 939 je 3200+ jen Venice či někde ještě mají Winchestery, Venice má SS3,mělo by zvládat i 4 ks pamětí, u her rozdíl mezi něma nepoznáš

Jo, wincheatry jsem videl - tsbohemia.. Alzasoft..