Prosím poradte! JE lepčí ČVUT FEL obor Výpočetní technika nebo APLIKOVANA INFORMATIKA na SOUKROMÉ VYSOKÉ ŠKOLE. Děkuji za vaše názory.

Je lepší státní nebo soukromá? Slyšel jsem že soukromé nemají moc dobrou úroveň. Že je ten titul zaplacený!Prosím napište vaše názory a postřehy,i vy co už na té škole třeba studujete.Budu moc vděčný.Ted jsem skončil učnák a nevím na co mám dál jít,protože v tom učnáku jsem se nic moc nenaučil. No prostě ta škola nebyla na dobré úrovni. Díky moc. Martin.

Odpovědi na otázku

Z učňáku bych šel raději na Soukromou vejšku, Na FELu by mohli chtít i nějaké znalosti.

Delal jsem vypocetku na CVUT FEL a pokud si dobre pamatuju, tak snad vsichni spoluzaci z ucnaku vymizeli behem zakladni etapy (1. 2 rocniky)Mozna jdi aspon na 1. rok na tu soukromou a pak na FEL (samozrejme znovu do 1. rocniku)

Lepčí hepčí Mám spolužáka, co přišel na FEL z ČKD a v pohodě v nominálním čase to vystudoval. Ale začátek je fakt záhul, jde o to, najít tam někoho, kdo Ti bude schopen a ochoten vysvětlit to, čemu neporozumíš na přednáškách. Základ je nevynechávat přednášky.

A sedet vpredu - max. v 5 rade, jinak z toho nic nemas.