» Poradna » Web a internet

Prosím poraďte, jak v Chromu zrušit zobrazování dat pro vývojáře

Na našem webu se mi v Chromu u spodní lišty stále zobrazují nějaké vývojářské ukazatele. Na jednom řádku "TRACY" a na druhém "AJAX". A u toho různá čísla v milisekundách a další údaje. Předpokládám, že se jedná o nějakou konzolu pro vývojáře. Ale nedaří se mi zamezit tomu, aby se mi to nezobrazovalo. Nejsem vývojář, nemohu to nikde v nastavení najít, jak to zrušit. Prosím o radu. Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

1.) To je otazka na spravcu webu alebo na tvorcu webu. Pokial sa to zobrazuje iba v chome, a iba tebe, tak mas nieco povolene v rozsirenych nastaveniach. Pokial sa to zobrazuje aj v inych prehliadacoch, tak bod 1.)

Děkuji za radu. Obrátím se na tvůrce webu.