» Poradna » Programy

Prosím poraďte jak připojit k pc televizi.. Nevím si vůbec rady:-(

Ahoj všem, mám takovej problém , když připojím k Pc televizi, a restartuju Pc tak mi TV  při zavádění OS poblíkavá, takže ňákej signal tam jít musí ne? ALe když už jsem na ploše tak mám na TV jenom modrou obrazovku.. Nevíte co stím?? Mám geforce 6600 Diamond, a připojuji to přes Scart(tv) a S-video(pc) Děkuju všem za rady..

Odpovědi na otázku

A zkoušel jste vůbec nastavit v ovladačích grafiky vše potřebné? Máte zapnuté klonování, správnou normu atd. atd.? Občas není od věci přečíst si manuál, třeba ten ke grafice. Věci se pak stanou pochopitelnějšími..